FUSE AKUMULATORSKA UGAONA BRUSILICA VILLAGE
11.499,00 RSD
FUSE AKUMULATORSKA UBODNA TESTERA VILLAGER
6.799,00 RSD
FUSE AKUMULATORSKI USISIVAČ VVC 6020
5.699,00 RSD
Sve cene su sa PDV-om I Deklaracija se nalazi na proizvodu
Šifra proizvoda: 15607
Moto Dane šifra: 056365
Fuse akumulatorski usisivač VVC 6020
Napomena: uređaj se isporučuje bez punjača i baterije.
| Kategorija | Fuse usisivači |
| Težina pakovanja | 1.7 kg |
| Brend | Villager |
| Tip elektromotora | Kolektorski |
| Tip baterije | Li-ion |
| Napon | 18 V |
| Broj obrtaja – el./aku. uređaji | 18000 rpm |
| Kapacitet – usisivači | 600 ml |
| Maksimalni vakuum | 3.6 kPa |
Dodaj još 6.000,00 RSD u korpu i dobijaš besplatnu poštarinu! - Važi samo za rezervne delove.
Za uređaje vas kontaktiramo nakon porudžbine radi dogovora o dostavi.
IMA NA STANJU
Cene su važeće isključivo za online kupovinu.
Opis
Fuse VVC 6020 usisivač dizajniran je za nošenje i korišćenje po svim podlogama. VVC 6020 Vam može pomoći da skratite vreme čišćenja kao i da Vam kuća i automobil budu čistiji.
– Produžna cev za čišćenje podova
– Četka za tvrde i glatke površine
– Mlaznica za pukotine za teško dostupna mesta
Tehnička specifikacija proizvoda
Proizvođač: Villager d.o.o. Slovenija
Zemlja porekla: Kina
Uvoznik i distributer: Agromarket doo
Dodatne informacije
| Brend | Villager |
|---|---|
| Jedinica mere | Kom |
| Zemlja porekla | Kina |
Povezani proizvodi …
FUSE BATERIJA 18V 2.0 VILLAGER
Na stanju
Akcija traje od: 04.02.2026 do 05.09.2026
FUSE BATERIJA 18V 4.0AH VILLAGER
Na stanju
Akcija traje od: 04.02.2026 do 04.09.2026


















