FUSE AKUMULATORSKI BRUSHLESS UDARNI ODVRTAČ
22.699,00 RSD
FUSE AKUMULATORSKI USISIVAČ VVC 6020
5.699,00 RSD
FUSE AKUMULATORSKA UGAONA BRUSILICA VILLAGE
11.499,00 RSD
Sve cene su sa PDV-om I Deklaracija se nalazi na proizvodu
Šifra proizvoda: 15606
Moto Dane šifra: 056359
Fuse akumulatorska ugaona brusilica VLN 4320-1BSC
– VLN 420 alat
– Baterija 4Ah
– Punjač 2.4A
– Kofer
– Baterija 4Ah
– Punjač 2.4A
– Kofer
| Kategorija | Fuse brusilice |
| Težina pakovanja | 4.72 kg |
| Brend | Villager |
| Tip elektromotora | Kolektorski |
| Tip baterije | Li-ion |
| Napon | 18 V |
| Navoj vratila | M14 |
| Prečnik diska | 115 mm / 22.23 mm |
| Broj obrtaja – el./aku. uređaji | 8000 rpm |
Dodaj još 6.000,00 RSD u korpu i dobijaš besplatnu poštarinu! - Važi samo za rezervne delove.
Za uređaje vas kontaktiramo nakon porudžbine radi dogovora o dostavi.
IMA NA STANJU
Cene su važeće isključivo za online kupovinu.
Opis
Fuse VLN 4320 je ulazni model ugaonih brusilica. Ovaj lagani alat će naći široku primenu u Vašem domu ili radionici.
Tehnička specifikacija proizvoda
Proizvođač: Villager d.o.o. Slovenija
Zemlja porekla: Kina
Uvoznik i distributer: Agromarket doo
Dodatne informacije
| Brend | Villager |
|---|---|
| Jedinica mere | Kom |
| Zemlja porekla | Kina |
Možda će vam se svideti:
FUSE BATERIJA 18V 2.0 VILLAGER
Na stanju
Akcija traje od: 04.02.2026 do 05.09.2026
FUSE BATERIJA 18V 4.0AH VILLAGER
Na stanju
Akcija traje od: 04.02.2026 do 04.09.2026
















