FUSE AKUMULATORSKI KOMPRESOR ZA GUME VILLAG
9.999,00 RSD
Sve cene su sa PDV-om I Deklaracija se nalazi na proizvodu
Šifra proizvoda: 18082
Moto Dane šifra: 060111
Fuse akumulatorski kompresor za gume Villager VAT 1220
Napomena: uređaj se isporučuje bez punjača i baterije.
| Kategorija | Fuse kompresori |
| Težina pakovanja | 1.93 kg |
| Brend | Villager |
| Tip elektromotora | Kolektorski |
| Napon | 18 V |
| Maksimalni pritisak – alati za specijalnu namenu | 11 bar |
| Protok vazduha – alati za specijalnu namenu | 15 l/min |
| Dužina cevi | 82 cm / 36 cm |
Dodaj još 6.000,00 RSD u korpu i dobijaš besplatnu poštarinu! - Važi samo za rezervne delove.
Za uređaje vas kontaktiramo nakon porudžbine radi dogovora o dostavi.
STANJE NA UPIT
Cene su važeće isključivo za online kupovinu.
Opis
Fuse VAT 1220 je akumulatorska vazdušna pumpa.
Ova alatka je veoma korisna za bilo koje aktivnosti na otvorenom kao što su putovanja i kampovanje.
Tehnička specifikacija proizvoda
Proizvođač: Villager d.o.o. Slovenija
Zemlja porekla: Kina
Uvoznik i distributer: Agromarket do
Dodatne informacije
| Brend | Villager |
|---|---|
| Jedinica mere | Kom |
| Zemlja porekla | Kina |
Povezani proizvodi …
FUSE BATERIJA 18V 4.0AH VILLAGER
Na stanju
Akcija traje od: 04.02.2026 do 04.09.2026
















