FUSE AKUMULATORSKI IDARNI ODVRTAČ VILLAGER
8.699,00 RSD
FUSE AKUMULATORSKA UGAONA BRUSILICA VILLAGE
11.499,00 RSD
FUSE AKUMULATORSKI BRUSHLESS UDARNI ODVRTAČ
22.699,00 RSD
Sve cene su sa PDV-om I Deklaracija se nalazi na proizvodu
Šifra proizvoda: 15605
Moto Dane šifra: 056355
Fuse akumulatorski brushless udarni odvrtač VLP 5320-2BSC
– VLP 5320 alat
– 2 × Baterija 2Ah
– Punjač 2.4A
– Kofer
– 2 × Baterija 2Ah
– Punjač 2.4A
– Kofer
| Kategorija | Fuse udarni zavijači |
| Težina pakovanja | 4.04 kg |
| Brend | Villager |
| Tip elektromotora | Indukcioni (bez četkica) |
| Tip baterije | Li-ion |
| Napon | 18 V |
| Obrtni moment | 250 Nm |
| Broj udaraca | 0 – 3300 ipm |
| Prihvat alata | ½“ četvrtasti |
| Broj obrtaja – el./aku. uređaji | 0 – 2200 rpm |
Dodaj još 6.000,00 RSD u korpu i dobijaš besplatnu poštarinu! - Važi samo za rezervne delove.
Za uređaje vas kontaktiramo nakon porudžbine radi dogovora o dostavi.
IMA NA STANJU
Cene su važeće isključivo za online kupovinu.
Opis
Fuse VLP 5320 opremljen je motorom bez četkica. Dizajniran je da pruža izuzetno visok obrtni momenat (250Nm).
Tehnička specifikacija proizvoda
Proizvođač: Villager d.o.o. Slovenija
Zemlja porekla: Kina
Uvoznik i distributer: Agromarket doo
Dodatne informacije
| Brend | Villager |
|---|---|
| Jedinica mere | Kom |
| Zemlja porekla | Kina |


















