FUSE AKUMULATORSKI UDARNI ZAVRTAČ VILLAGER
9.099,00 RSD
FUSE AKUMULATORSKI BRUSHLESS UDARNI ODVRTAČ
22.699,00 RSD
FUSE AKUMULATORSKI IDARNI ODVRTAČ VILLAGER
8.699,00 RSD
Sve cene su sa PDV-om I Deklaracija se nalazi na proizvodu
Šifra proizvoda: 15604
Moto Dane šifra: 056362
Fuse akumulatorski udarni odvrtač VLN 3320
Napomena: uređaj se isporučuje bez punjača i baterije.
| Kategorija | Fuse udarni zavijači |
| Težina pakovanja | 1.58 kg |
| Brend | Villager |
| Tip elektromotora | Kolektorski |
| Tip baterije | Li-ion |
| Napon | 18 V |
| Obrtni moment | 180 Nm |
| Broj udaraca | 0 – 3600 ipm |
| Prihvat alata | ½“ četvrtasti |
| Broj obrtaja – el./aku. uređaji | 0 – 2400 rpm |
Dodaj još 6.000,00 RSD u korpu i dobijaš besplatnu poštarinu! - Važi samo za rezervne delove.
Za uređaje vas kontaktiramo nakon porudžbine radi dogovora o dostavi.
IMA NA STANJU
Cene su važeće isključivo za online kupovinu.
Opis
VLN 3320 je udarni odvrtač početnog nivoa. Dizajniran je da pruži visok obrtni momenat uz minimalni napor od strane korisnika.
Tehnička specifikacija proizvoda
Proizvođač: Villager d.o.o. Slovenija
Zemlja porekla: Kina
Uvoznik i distributer: Agromarket doo
Dodatne informacije
| Brend | Villager |
|---|---|
| Jedinica mere | Kom |
| Zemlja porekla | Kina |
Povezani proizvodi …
FUSE BATERIJA 18V 2.0 VILLAGER
Na stanju
Akcija traje od: 04.02.2026 do 05.09.2026
FUSE BATERIJA 18V 4.0AH VILLAGER
Na stanju
Akcija traje od: 04.02.2026 do 04.09.2026
















