FUSE AKUMULATORSKA BRUSHLESS UDARNA BUŠILIC
20.999,00 RSD
FUSE AKUMULATORSKI IDARNI ODVRTAČ VILLAGER
8.699,00 RSD
FUSE AKUMULATORSKI UDARNI ZAVRTAČ VILLAGER
9.099,00 RSD
Sve cene su sa PDV-om I Deklaracija se nalazi na proizvodu
Šifra proizvoda: 15603
Moto Dane šifra: 056363
Fuse akumulatorski udarni zavrtač VLN 3420
Napomena: Uređaj se isporučuje bez punjača i baterije
| Kategorija | Fuse udarni zavijači |
| Težina pakovanja | 1.63 kg |
| Brend | Villager |
| Tip elektromotora | Kolektorski |
| Tip baterije | Li-ion |
| Napon | 18 V |
| Obrtni moment | 180 Nm |
| Broj udaraca | 0 – 3600 ipm |
| Prihvat alata | ¼“ Hex |
| Broj obrtaja – el./aku. uređaji | 0 – 2800 rpm |
Dodaj još 6.000,00 RSD u korpu i dobijaš besplatnu poštarinu! - Važi samo za rezervne delove.
Za uređaje vas kontaktiramo nakon porudžbine radi dogovora o dostavi.
IMA NA STANJU
Cene su važeće isključivo za online kupovinu.
Opis
VLN 3420 je udarni zavrtač početnog nivoa. Kompaktniji je i lakši od standardne bušilice/ odvijača i ima veći obrtni moment.
Tehnička specifikacija proizvoda
Proizvođač: Villager d.o.o. Slovenija
Zemlja porekla: Kina
Uvoznik i distributer: Agromarket doo
Dodatne informacije
| Brend | Villager |
|---|---|
| Jedinica mere | Kom |
| Zemlja porekla | Kina |
Povezani proizvodi …
FUSE BATERIJA 18V 2.0 VILLAGER
Na stanju
Akcija traje od: 04.02.2026 do 05.09.2026
FUSE BATERIJA 18V 4.0AH VILLAGER
Na stanju
Akcija traje od: 04.02.2026 do 04.09.2026















