MOTORNI TRIMER VILLAGER BC26
10.199,00 RSD
STARTNA DEKLA CPL.HONDA GX240 PLAS.PLOCA
2.500,00 RSD
FUSE AKUMULATORSKA BRUSIHILESS KOSAČICA VIL
45.999,00 RSD
Sve cene su sa PDV-om I Deklaracija se nalazi na proizvodu
Šifra proizvoda: 17944
Moto Dane šifra: 066365
Fuse akumulatorska brushless kosacica Villager Villy 4340 E-2BCB
– 2×Baterija 4Ah
– Punjač 2.4A
| Kategorija | Fuse kosačice |
| Težina pakovanja | 18.64 kg |
| Brend | Villager |
| Tip elektromotora | Indukcioni elektromotor |
| Napon | 36 V |
| Površina košenja | 500 m² |
| Širina košenja | 430 mm |
| Visina košenja | 25 – 75 mm (6 nivoa, centralno) |
| Zapremina sakupljača | 55 l |
Dodaj još 6.000,00 RSD u korpu i dobijaš besplatnu poštarinu! - Važi samo za rezervne delove.
Za uređaje vas kontaktiramo nakon porudžbine radi dogovora o dostavi.
IMA NA STANJU
Cene su važeće isključivo za online kupovinu.
Opis
Fuse Villy 4340 E je kosačica pune veličine namenjena košenju travnjaka površine do 500 m².
Tehnička specifikacija proizvoda
Proizvođač: Villager d.o.o. Slovenija
Zemlja porekla: Kina
Uvoznik i distributer: Agromarket doo
Dodatne informacije
| Brend | Villager |
|---|---|
| Jedinica mere | Kom |
| Zemlja porekla | Kina |
Možda će vam se svideti:
FUSE BATERIJA 18V 4.0AH VILLAGER
Na stanju
Akcija traje od: 04.02.2026 do 04.09.2026
















