FUSE AKUMULATORSKI FEN ZA VRUĆ VAZDUH VLN95
7.299,00 RSD
POGON KOSAČICE VRSH555 VILLAGER
6.999,00 RSD
FUSE AKUMULATORSKA RUČNA KRUŽNA TESETRA VLP
13.999,00 RSD
Sve cene su sa PDV-om I Deklaracija se nalazi na proizvodu
Šifra proizvoda: 18493
Moto Dane šifra: 067788
Fuse akumulatorska brushless rucna kruzna testera Villager VLP 1820
Napomena: uređaj se isporučuje bez punjača i baterije.
| Kategorija | Fuse kružne testere |
| Težina pakovanja | 3.41 kg |
| Brend | Villager |
| Tip elektromotora | Indukcioni (bez četkica) |
| Broj obrtaja – el./aku. uređaji | 3650 rpm |
| Kapacitet sečenja | (0° / 45°) 51 mm x 36 mm |
| Spoljašnji/unutrašnji prečnik diska | 185 mm / 16 mm |
| Ugao sečenja – ubodne/povratne/kružne testere | 0° – 45° |
Dodaj još 6.000,00 RSD u korpu i dobijaš besplatnu poštarinu! - Važi samo za rezervne delove.
Za uređaje vas kontaktiramo nakon porudžbine radi dogovora o dostavi.
STANJE NA UPIT
Cene su važeće isključivo za online kupovinu.
Opis
Fuse VLP 1820 je ručna kružna testera vrhunskog kvaliteta. Ova testera je snažna i izdržljiva, idealna za “Uradi Sam” entuzijaste.
Tehnička specifikacija proizvoda
Proizvođač: Villager d.o.o. Slovenija
Zemlja porekla: Kina
Uvoznik i distributer: Agromarket doo
Dodatne informacije
| Brend | Villager |
|---|---|
| Jedinica mere | Kom |
| Zemlja porekla | Kina |
Povezani proizvodi …
FUSE BATERIJA 18V 2.0 VILLAGER
Na stanju
Akcija traje od: 04.02.2026 do 05.09.2026
FUSE BATERIJA 18V 4.0AH VILLAGER
Na stanju
Akcija traje od: 04.02.2026 do 04.09.2026
















