POVRATNA TESTERA VLP 2628
10.699,00 RSD
ZAŠTITNA JAKNA HUSQVARNA CLASIC XL FORES
11.200,00 RSD
FUSE AKUMULATORSKA POVRATNA TESTERA VILLAGE
8.599,00 RSD
Sve cene su sa PDV-om I Deklaracija se nalazi na proizvodu
Šifra proizvoda: 17703
Moto Dane šifra: 060099
Fuse akumulatorska povratna testera VLN 1520
Napomena: Uređaj se isporučuje bez punjača i baterije
| Kategorija | Fuse povratne testere |
| Težina pakovanja | 2.14 kg |
| Brend | Villager |
| Tip elektromotora | Kolektorski |
| Tip baterije | Li-ion |
| Napon | 18 V |
| Broj obrtaja – el./aku. uređaji | 0 – 3000 rpm |
| Hod reznog alata | 25.4 mm |
| Kapacitet sečenja | 100 mm |
Dodaj još 6.000,00 RSD u korpu i dobijaš besplatnu poštarinu! - Važi samo za rezervne delove.
Za uređaje vas kontaktiramo nakon porudžbine radi dogovora o dostavi.
IMA NA STANJU
Cene su važeće isključivo za online kupovinu.
Opis
Fuse VLN 1520 je povratna testera. VLN 1520 je tip testere gde se sečenje ostvaruje kroz mehanizam guranja i vuče (“povratnost”) sečiva.
Tehnička specifikacija proizvoda
Proizvođač: Villager d.o.o. Slovenija
Zemlja porekla: Kina
Uvoznik i distributer: Agromarket doo
Dodatne informacije
| Brend | Villager |
|---|---|
| Jedinica mere | Kom |
| Zemlja porekla | Kina |
Povezani proizvodi …
FUSE BATERIJA 18V 2.0 VILLAGER
Na stanju
Akcija traje od: 04.02.2026 do 05.09.2026
FUSE BATERIJA 18V 4.0AH VILLAGER
Na stanju
Akcija traje od: 04.02.2026 do 04.09.2026
















