FUSE AKUMULATORSKA TESTERA ZA GRANE VILLAGE
14.999,00 RSD
AGREGAT VGP 2700 S
46.999,00 RSD
FUSE AKUMULATORSKE MAKAZE ZA TRAVU I ZIVU O
7.199,00 RSD
Sve cene su sa PDV-om I Deklaracija se nalazi na proizvodu
Šifra proizvoda: 16482
Moto Dane šifra: 060103
Fuse akumulatorske makaze za travu i živu ogradu Villager VCS 7620
Napomena: uređaj se isporučuje bez punjača i baterije.
| Kategorija | Fuse trimeri za živu ogradu |
| Težina pakovanja | 2.17 kg |
| Brend | Villager |
| Tip elektromotora | Kolektorski |
| Tip baterije | Li-ion |
| Napon | 18 V |
| Broj obrtaja – el./aku. uređaji | 1200 rpm |
| Dužina sečiva | 200 mm |
| Prečnik sečenja | 7.6 mm |
| Širina makaza | 92 mm |
Dodaj još 6.000,00 RSD u korpu i dobijaš besplatnu poštarinu! - Važi samo za rezervne delove.
Za uređaje vas kontaktiramo nakon porudžbine radi dogovora o dostavi.
IMA NA STANJU
Cene su važeće isključivo za online kupovinu.
Opis
Fuse VCS 7620 je multifunkcijski akumulatorski alat namenjen održavanju žbunastog rastinja i trave.
Tehnička specifikacija proizvoda
Proizvođač: Villager d.o.o. Slovenija
Zemlja porekla: Kina
Uvoznik i distributer: Agromarket doo
Dodatne informacije
| Brend | Villager |
|---|---|
| Jedinica mere | Kom |
| Zemlja porekla | Kina |
Povezani proizvodi …
FUSE BATERIJA 18V 2.0 VILLAGER
Na stanju
Akcija traje od: 04.02.2026 do 05.09.2026
FUSE BATERIJA 18V 4.0AH VILLAGER
Na stanju
Akcija traje od: 04.02.2026 do 04.09.2026



















