KAPA HUSQVARNA FORESTY
700,00 RSD
STONA BRUSILICA VILLAGER VLN 355
9.499,00 RSD
MAŠINA ZA SEČENJE METALA VLN 1308
20.999,00 RSD
Sve cene su sa PDV-om I Deklaracija se nalazi na proizvodu
Šifra proizvoda: 16890
Moto Dane šifra: 039635
Mašina za sečenje metala Villager VLN 1308
Dodaj još 6.000,00 RSD u korpu i dobijaš besplatnu poštarinu! - Važi samo za rezervne delove.
Za uređaje vas kontaktiramo nakon porudžbine radi dogovora o dostavi.
IMA NA STANJU
Cene su važeće isključivo za online kupovinu.
Opis
Villager vam nudi širok spektar stacionarnih mašina za različite vrste rezanja drveta i metala. Funkcije lasera i podešavanja ugla vam omogućavaju precizno sečenje.
| Karakteristika | Vrednost |
|---|---|
| Kategorija | Stacionarne mašine |
| Težina pakovanja | 18.21 kg |
| Brend | Villager |
| Tip elektromotora | Kolektorski |
| Napon | 230 V ~ 50 Hz |
| Priključna snaga | 2000 W |
| Broj obrtaja – el./aku. uređaji | 3800 rpm |
| Prečnik lista testere | 355 mm / 25.4 mm |
| Kapacitet sečenja (0°/45°) | 115 mm x 90 mm |
| Kapacitet sečenja (0°/90°) | 130 mm x 130 mm |
– Podešavanje ugla sečenja
– Blokirač vretena
Tehnička specifikacija proizvoda
Proizvođač: Villager d.o.o. Slovenija
Zemlja porekla: Kina
Uvoznik i distributer: Agromarket doo
Dodatne informacije
| Brend | Villager |
|---|---|
| Jedinica mere | Kom |
| Zemlja porekla | Kina |
















