MAŠINA ZA SEČENJE METALA VLN 1308
20.999,00 RSD
STONA BRUSILICA SA TRAKOM VILLAGER VLN 375
12.999,00 RSD
STONA BRUSILICA VILLAGER VLN 355
9.499,00 RSD
Sve cene su sa PDV-om I Deklaracija se nalazi na proizvodu
Šifra proizvoda: 16891
Moto Dane šifra: 058487
Stona brusilica Villager VLN 355
Dodaj još 6.000,00 RSD u korpu i dobijaš besplatnu poštarinu! - Važi samo za rezervne delove.
Za uređaje vas kontaktiramo nakon porudžbine radi dogovora o dostavi.
IMA NA STANJU
Cene su važeće isključivo za online kupovinu.
Opis
| Karakteristika | Vrednost |
|---|---|
| Kategorija | Stone brusilice |
| Težina pakovanja | 8.87 kg |
| Brend | Villager |
| Tip elektromotora | Kolektorski |
| Napon | 230 V ~ 50 Hz |
| Priključna snaga | 400 W |
| Broj obrtaja – el./aku. uređaji | 2980 rpm |
| Prečnik brusnog kamena | 150 mm / 12.7 mm |
– Brusni kamen 36 grit
– Brusni kamen 60 grit
Tehnička specifikacija proizvoda
Proizvođač: Villager d.o.o. Slovenija
Zemlja porekla: Kina
Uvoznik i distributer: Agromarket doo
Dodatne informacije
| Brend | Villager |
|---|---|
| Jedinica mere | Kom |
| Zemlja porekla | Kina |
















