MOTORNA KOSAČICA VILLAGER EAGLE 411 V
43.999,00 RSD
FUSE AKU SET ALATA SET1 VLP
24.499,00 RSD
MOTORNA KOSAČICA VILLAGER EAGLE 6111 V
54.999,00 RSD
Sve cene su sa PDV-om I Deklaracija se nalazi na proizvodu
Šifra proizvoda: 22363
Moto Dane šifra: 088956
Motorna kosačica Villager EAGLE 6111 V
Dodaj još 6.000,00 RSD u korpu i dobijaš besplatnu poštarinu! - Važi samo za rezervne delove.
Za uređaje vas kontaktiramo nakon porudžbine radi dogovora o dostavi.
STANJE NA UPIT
Cene su važeće isključivo za online kupovinu.
Opis
Villager Eagle 6111 V je snažna samohodna kosačica namenjena urednom i efikasnom održavanju velikih travnjaka. Pruža pouzdano i čisto sečenje, uz robusno metalno kućište i velike točkove koji obezbeđuju stabilno kretanje po različitim terenima. 4 u 1 sistem košenja sa jednostavnim podešavanjem visine i
udobnim rukovanjem tokom cele sezone.
| Brend | Villager |
| Snaga motora | 4.2 kW |
| Broj obrtaja | 2800 rpm |
| Zapremina motora | 223 cm³ |
| Širina košenja | 530 mm |
| Rezervoar ulja | 0.5 l |
| Visina košenja | 25 – 75 mm |
| Tip pogona | Samohodni |
| Rezervoar goriva | 1.2 l |
| Prečnik točka (prednji/zadnji) | 8″“ / 10″“ |
| Produžena garancija | 5 godina |
| Zapremina sakupljača | 65 l |
Proizvođač: Villager d.o.o. Slovenija
Zemlja porekla: Kina
Uvoznik i distributer: Agromarket doo
Dodatne informacije
| Brend | Villager |
|---|---|
| Jedinica mere | Kom |
| Zemlja porekla | Kina |
Možda će vam se svideti:
TRAVOKOSAČICA SAMOHODNA HUSQVARNA LC253S
Na stanju
Akcija traje od: 13.05.2026 do 01.09.2026


















