MOTORNA KOSAČICA VILLAGER EAGLE 6111 V
54.999,00 RSD
8523 KARBURATOR SWORD MTD SA SAUG
2.900,00 RSD
FUSE AKU SET ALATA SET1 VLP
24.499,00 RSD
Sve cene su sa PDV-om I Deklaracija se nalazi na proizvodu
Šifra proizvoda: 22361
Moto Dane šifra: FUSE
Fuse akumulatorska brushless ugaona brusilica VLP 4520
Napomena: uređaj se isporučuje bez punjača i baterije.
Dodaj još 6.000,00 RSD u korpu i dobijaš besplatnu poštarinu! - Važi samo za rezervne delove.
Za uređaje vas kontaktiramo nakon porudžbine radi dogovora o dostavi.
IMA NA STANJU
Cene su važeće isključivo za online kupovinu.
Opis
| Brend | Villager |
| Tip elektromotora | Indukcioni (bez četkica) |
| Tip baterije | Li-ion |
| Napon | 18 V |
| Navoj vratila | M14 |
| Prečnik diska | 125 mm / 22.23 mm |
| Broj obrtaja – el./aku. uređaji | 8500 rpm |
| Produžena garancija | 5 godina |
Vreme rada sa Fuse baterijom:
1.5Ah – 20 min
2Ah – 30 min
3Ah – 40 min
4Ah – 60 min
6Ah – 90 min
Preporučeni tipovi baterija: 3Ah, 4Ah, 6Ah
Napomena: uređaj se isporučuje bez punjača i baterije.
Proizvođač: Villager d.o.o. Slovenija
Zemlja porekla: Kina
Uvoznik i distributer: Agromarket doo
Dodatne informacije
| Brend | Villager |
|---|---|
| Jedinica mere | Kom |
| Zemlja porekla | Kina |
Možda će vam se svideti:
FUSE BATERIJA 18V 4.0AH VILLAGER
Na stanju
Akcija traje od: 04.02.2026 do 04.09.2026


















