MOTORNA TESTERA VGS500S VILLAGER
24.999,00 RSD
KOMPLET TURPIJA HUSQVARNA 325 PIXEL
2.200,00 RSD
PNEUMATSKA HEFTALICA VAT 50/9040
4.799,00 RSD
Sve cene su sa PDV-om I Deklaracija se nalazi na proizvodu
Šifra proizvoda: 10290
Moto Dane šifra: 019015
Pneumatska heftalica VILLAGER Combi VAT 50/9040
Dodaj još 6.000,00 RSD u korpu i dobijaš besplatnu poštarinu! - Važi samo za rezervne delove.
Za uređaje vas kontaktiramo nakon porudžbine radi dogovora o dostavi.
IMA NA STANJU
Cene su važeće isključivo za online kupovinu.
Opis
Pneumatski alati su generalno lakši i kompaktniji od njihovih električnih ekvivalenata, što ih čini lakšim za upotrebu. Mi imamo sjajan izbor vazdušnih alata.
| Karakteristika | Vrednost |
|---|---|
| Kategorija | Pneumatski alat |
| Težina pakovanja | 1.71 kg |
| Brend | Villager |
| Dubina | 16 mm – 40 mm |
| Priključak – pneumatski alat | 1/4″ |
| Radni pritisak – pneumatski alat | 6 – 12 bar |
| Širina eksera – pneumatski alat | 5.7 mm |
| Širina spajalice – pneumatski alat | 1.06 mm |
Proizvođač: Villager d.o.o. Slovenija
Zemlja porekla: Kina
Uvoznik i distributer: Agromarket doo
Dodatne informacije
| Brend | Villager |
|---|---|
| Jedinica mere | Kom |
| Zemlja porekla | Kina |
















