TC-EN 20 E ELEKTRIČNA HEFTALICA
4.699,00 RSD
Šifra proizvoda: 16366
Moto Dane šifra: 4257890
Električna heftalica EINHELL TC-EN 20 E
IMA NA STANJU
Električna heftalica TC-EN 20 E je funkcionalan i višenamenski uređaj, za kućnu upotrebu, u radionicama i zanatskim prostorijama. Ima širok spektar primena: U kući se Einhell električna heftalica može koristiti za spajanje listova papira, postavljanje novih poklopaca na sedišta, pričvršćivanje tekstila ili za male popravke. U rukama hobi Uradi sam entuzijasta, električna heftalica je idealna za male i velike projekte: Osiguranje rešetki na malim baštama nije problem, a pričvršćivanje folije i izolacionog materijala je takođe pojednostavljeno. Za optimalne rezultate ima elektronsko podešavanje jačine. Zaštitni nosač pruža zaštitu od nezgoda: klamarice i ekseri se oslobađaju samo kada je heftalica u radnom položaju. Pokazivač nivoa šaržera je jasno vidljiv. Za dugotrajne zadatke i intenzivne projekte ergonomska ručka sprečava zamor i doprinosi neumornom radu. Meko prianjanje pruža korisniku sigurno i udobno rukovanje u svakom položaju. Kompletan sa 1000 klamarica i 500 eksera.
- Prilagođeno za klamerice Tip 53 i eksere Tip 47
- Elektronski predizbor sile udarca za optimalne rezultate rada
- Sigurnosni prekidač – Otpuštanje stezaljke moguće samo u radnom položaju
- Ergonomska ručka za rad bez umora
- Sigurno i udobno rukovanje zahvaljujući mekom držanju
- Dobro vidljiv nivo rezervoara
- Ukljucuje 1000 spajalica i 500 eksera
Tehničke specifikacije
| Napajanje | 220-240 V | 50 Hz |
| Udara u minuti | 20 |
| Dužina klamarica | 6 mm – 14 mm |
| Dužina klamarica | 11.4 mm |
| Debljina klamarica | 0.75 mm |
| Dužina eksera | 14 mm – 14 mm |
| Debljina eksera | 1.16 mm – 1.27 mm |
Proizvođač: Einhell Germany AG
Zemlja porekla: Kina
Uvoznik i distributer: Einhell Srbija, Vojvođanska 386, Surčin
| Brend | Einhell |
|---|---|
| Jedinica mere | Kom |
| Zemlja porekla | Kina |



















