TE-RO 1255E ELEKTRIČNA GLODALICA
12.099,00 RSD
Šifra proizvoda: 13619
Moto Dane šifra: 4350490
Električna ručna glodalica EINHELL TE-RO 1255 E
IMA NA STANJU
TE-RO 1255 E gloldalica je visokokvalitetan, snažan alat za stručnjake koji se bave najzahtevnijim poslovima u masivnom drvetu, šperploči i iverici. Dubina polaganja se lako može podesiti pomoću graničnika dubine i takođe dubina se može precizno podesiti. Štitnik od iverja je pružio dodatnu zaštitu. Koristeći elektronsku kontrolu brzine, rad glodalice može se optimalno prilagoditi posebnim zahtevima materijala i rezača koji se koristi. Za brzu i jednostavnu promenu alata nalazi se blokada osovine, dok dobro uravnotežen dizajn daje dobru stabilnost alatu. Stega stvara fleksibilnost dozvoljavajući upotrebu rezača sa prečnikom osovine od 6 mm ili 8 mm. Plastični umetak na stopalu štiti površinu obradka. Zahvaljujući ergonomskim rukohvatima sa mekim rukohvatom, glodalica je i prijatna i sigurna za držanje. A kada se posao završi, kabl za napajanje može da se osigura kopčom za kabl koji nameštate jednostavnim kretom ruke. Kompas, paralelno zaustavljanje i kopče spadaju u obim isporuke.
- Podešavanje dubine sa blokadom
- Precizno podešavanje dubine sa preciznim dvostrukim vođicama
- Elektronska kontrola brzine sa snažnim motorom
- Beskonačno podešavanje dubina
- Obujmica Ø8 mm i Ø6 mm
- Paralelno zaustavljanje, kompas, nastavak za kopiranje
- Automatska blokada osovine za jednostavnu zamenu alata
- Velika stabilnost pri promeni alata
- Plastični umetak štiti površinu obradka
- Zaštita od opiljaka
- Mek rukohvat
- Kopča za kabl
Tehničke specifikacije
| Napajanje | 230 V | 50 Hz |
| Snaga | 1200 W |
| Prazan hod | 11000 min^-1 – 30000 min^-1 |
| Visina udara | 55 mm |
| Maks. rez pri oblikovanju | 30 mm |
| Stega | 6 + 8 mm |
Proizvođač: Einhell Germany AG
Zemlja porekla: Kina
Uvoznik i distributer: Einhell Srbija, Vojvođanska 386, Surčin
| Brend | Einhell |
|---|---|
| Jedinica mere | Kom |
| Zemlja porekla | Kina |


















