PVC KONAC FI 2,7X15m OKRUGLA NIT
280,00 RSD
RUČNA KRUŽNA TESTERA VILLAGER VLP 1815
12.499,00 RSD
ELEKTRIČNA GLODALICA VILLAGER VLN 1205
9.399,00 RSD
Sve cene su sa PDV-om I Deklaracija se nalazi na proizvodu
Šifra proizvoda: 17800
Moto Dane šifra: 072771
Električna glodalica Villager VLN 1205
Dodaj još 6.000,00 RSD u korpu i dobijaš besplatnu poštarinu! - Važi samo za rezervne delove.
Za uređaje vas kontaktiramo nakon porudžbine radi dogovora o dostavi.
IMA NA STANJU
Cene su važeće isključivo za online kupovinu.
Opis
Villager glodalica za obradu drveta će Vam omogućiti da dobijete savršenu završnu obradu na Vašem radu svaki put, bez obzira da li je to oblikovanje ivica, pravljenje spojeva ili izdubljivanje.
| Karakteristika | Vrednost |
|---|---|
| Kategorija | Glodalice |
| Težina pakovanja | 4.47 kg |
| Brend | Villager |
| Tip elektromotora | Kolektorski |
| Napon | 230 V ~ 50 Hz |
| Priključna snaga | 1200 W |
| Broj obrtaja – el./aku. uređaji | 11000 – 30000 rpm |
| Prihvat osovine | 6 mm, 8 mm |
| Dubina glodanja | 55 mm |
– Paralelna vodilica
– Kružna vodilica
– Šablonska vodilica
– Cev za prašinu
– 6 mm adapter
– ključ
– zaštitni poklopac od prašine
Tehnička specifikacija proizvoda
Proizvođač: Villager d.o.o. Slovenija
Zemlja porekla: Kina
Uvoznik i distributer: Agromarket doo
Dodatne informacije
| Brend | Villager |
|---|---|
| Jedinica mere | Kom |
| Zemlja porekla | Kina |
















