ELEKTRIČNA GLODALICA VILLAGER VLN 1205
9.399,00 RSD
MAKAZE ZA GRANE LS 127 ZAKRIVLJENA OŠTRICA
3.099,00 RSD
RUČNA KRUŽNA TESTERA VILLAGER VLP 1815
12.499,00 RSD
Sve cene su sa PDV-om I Deklaracija se nalazi na proizvodu
Šifra proizvoda: 17801
Moto Dane šifra: 071546
Ručna kružna testera Villager Premium VLP 1815
Dodaj još 6.000,00 RSD u korpu i dobijaš besplatnu poštarinu! - Važi samo za rezervne delove.
Za uređaje vas kontaktiramo nakon porudžbine radi dogovora o dostavi.
IMA NA STANJU
Cene su važeće isključivo za online kupovinu.
Opis
Villager proizvodi uključuju širok izbor električnih testera koje su savršene za sečenje drveta, laminata, aluminijuma i plastike.
| Karakteristika | Vrednost |
|---|---|
| Kategorija | Kružne testere |
| Težina pakovanja | 5.23 kg |
| Brend | Villager |
| Tip elektromotora | Kolektorski |
| Napon | 230 V ~ 50 Hz |
| Priključna snaga | 1500 W |
| Broj obrtaja – el./aku. uređaji | 6000 rpm |
| Dubina reza | 64mm (90°), 48mm (45°) |
| Prečnik cirkulara | 185 mm / 16 mm |
– Cirkular za drvo
– Ključ za montiranje cirkulara
– Paralelna vodilica
Proizvođač: Villager d.o.o. Slovenija
Zemlja porekla: Kina
Uvoznik i distributer: Agromarket doo
Dodatne informacije
| Brend | Villager |
|---|---|
| Jedinica mere | Kom |
| Zemlja porekla | Kina |

















