SVEĆICA DENSO W14F-U KRATKI NAVOJ W14F-U
280,00 RSD
UGAONA BRUSILICA VILLAGER VLP 409
6.099,00 RSD
UGAONA BRUSILICA VILLAGER VLP 407
4.999,00 RSD
Sve cene su sa PDV-om I Deklaracija se nalazi na proizvodu
Šifra proizvoda: 17765
Moto Dane šifra: 060772
Električna ugaona brusilica Villager Premium VLP 407 750W,115mm
Dodaj još 6.000,00 RSD u korpu i dobijaš besplatnu poštarinu! - Važi samo za rezervne delove.
Za uređaje vas kontaktiramo nakon porudžbine radi dogovora o dostavi.
IMA NA STANJU
Cene su važeće isključivo za online kupovinu.
Opis
Villager nudi širok spektar ugaonih brusilica za Vaš hobi ili poluprofesionalno korišćenje. Brusilice imaju lako kućište koje omogućava korišćenje ovih alata sa sigurnošću i lakoćom.
| Karakteristika | Vrednost |
|---|---|
| Kategorija | Ugaone brusilice |
| Težina pakovanja | 2.63 kg |
| Brend | Villager |
| Tip elektromotora | Kolektorski |
| Napon | 230 V ~ 50 Hz |
| Priključna snaga | 750 W |
| Navoj vratila | M14 |
| Prečnik diska | 115 mm / 22.23 mm |
| Broj obrtaja – el./aku. uređaji | 12000 rpm |
– Bočna ručka
– Ključ za montažu diska
Tehnička specifikacija proizvoda
Proizvođač: Villager d.o.o. Slovenija
Zemlja porekla: Kina
Uvoznik i distributer: Agromarket doo
Dodatne informacije
| Brend | Villager |
|---|---|
| Jedinica mere | Kom |
| Zemlja porekla | Kina |
















