KOMPRESOR ZA VAZDUH 50L HC52DC 5906101901
37.990,00 RSD
MOTORNA KOSAČICA MS161-46 5911244905
33.990,00 RSD
BRUSILICA ZA ZIDIVE DS930 5903805901 SCHEPPA
19.990,00 RSD
Sve cene su sa PDV-om I Deklaracija se nalazi na proizvodu
Šifra proizvoda: 22348
Moto Dane šifra: 38667
Scheppach brusilica za zidove žirafa DS930
Dodaj još 6.000,00 RSD u korpu i dobijaš besplatnu poštarinu! - Važi samo za rezervne delove.
Za uređaje vas kontaktiramo nakon porudžbine radi dogovora o dostavi.
IMA NA STANJU
Cene su važeće isključivo za online kupovinu.
Opis
Brusilica za zidove DS930 iz Scheppacha pouzdano uklanja ostatke boje i tapeta sa zidova kosih zidova. Praktičan i lagan, sa teleskopskom šipkom i dvije različite, nagibne glave za mljevenje, rad iznad glave sa DS930 je dječija igra. Sa svojim širokim asortimanom pribora, brusilica s dugim vratom savršen je pomoćnik na gradilištu.
- Snažan motor od 710 W
- Promjenjiva regulacija brzine za savršene rezultate na raznim površinama
- Pokrivanje velike površine u jednoj operaciji, zahvaljujući velikim brusnim pločama ( Ø 215 mm) i brusnim trokutima (282 x 282 x 282 mm)
- Teleskopska funkcija za optimalnu obradu teško dostupnih područja
- Brza zamjena brusnog papira zahvaljujući čičak kopču
- Lagan od 4,5 kg s mnogo opcija prianjanja za rad bez umora
- Veliki obim isporuke: 4 m usisno crijevo sa 2 usisna adaptera i 12 okruglih i trokutnih brusnih diskova svaki
Težina i rukovanje uređajem su presudni kada je u pitanju rad iznad glave, kao što je slučaj sa brušenjem stropa. DS930 je dizajniran upravo za ovaj zahtjev. Sa neto težinom od 4,5 kg, brusilica za plafon je dovoljno lagana da se može koristiti tokom dužeg vremenskog perioda. Postoji i nekoliko opcija hvatanja za sprečavanje zamora ruku. Teleskopska šipka se može podesiti u rasponu od 140 cm do 165 cm kako biste optimalno prilagodili brusilicu za plafon u odnosu na visinu plafona i veličinu vašeg tela.
DS930 je opremljen okruglom i trouglastom nagibnom glavom za mljevenje, koja se može mijenjati ovisno o zahtjevima. Brusni točak od 215 mm idealan je za brušenje većih površina. Sa trokutom za brušenje lako možete ući u uglove i rubove kako biste ih brusili.
Ovisno o površini i primjeni, brzina ili oscilacija brusilice može se podesiti – vrijedi sljedeće: niska brzina oscilacija za grubi rad, visoka oscilacija za fini rad. Brzina se podešava unapred pomoću rotacione kontrole; dugme za napajanje se može praktično zaključati za kontinuirani rad. Za ravnomjerno zaglađivanje zidova i stropova osjetljivost je obično važnija od brzine.
Budući da se tokom brušenja može stvoriti mnogo prašine, DS930 ima integrirani usisni uređaj. Uz usisno crijevo od 4 metra i odgovarajući usisivač, radni prostor se može održavati što čistijim.
Opseg isporuke uključuje ukupno 24 brusne ploče (12 okruglih i 12 trouglastih), koje se lako mogu mijenjati pomoću čičak kopče. DS930 se može lako rastaviti za skladištenje i transport.
| Proizvođač | Scheppach |
| Model | DS930 |
| Kataloška oznaka | 5903805901 |
| Snaga | 710 W |
| Napon | 230 – 240 V ~ 50 Hz (monofazni) |
| Brusna ploča / kamen | 215 mm |
| Broj obrtaja (brzina) | 7500 |
| Dimenzije | 1710 x 250 x 250 mm |
| Težina | 4.5 kg |
| Dodatne informacije | 4 m usisno crijevo |
| Isporučeni pribor | 24 brusna papira (12 okruglih i 12 trouglastih) |
Dodatne informacije
| Brend | SCHEPPACH |
|---|---|
| Jedinica mere | Kom |
| Zemlja porekla | nemacka |
















