ELEKTRIČNI ČEKIĆ VILLLAGER VLN1315
20.999,00 RSD
Sve cene su sa PDV-om I Deklaracija se nalazi na proizvodu
Šifra proizvoda: 21702
Moto Dane šifra: 055685
Električni čekić VLN 1315
Dodaj još 6.000,00 RSD u korpu i dobijaš besplatnu poštarinu! - Važi samo za rezervne delove.
Za uređaje vas kontaktiramo nakon porudžbine radi dogovora o dostavi.
IMA NA STANJU
Cene su važeće isključivo za online kupovinu.
Opis
| Karakteristika | Vrednost |
|---|---|
| Kategorija | Elektro-pneumatski čekići |
| Težina pakovanja | 10.78 kg |
| Brend | Villager |
| Tip elektromotora | Kolektorski |
| Prihvat alata – čekići | SDS MAX |
| Napon | 230 V ~ 50 Hz |
| Priključna snaga | 1300 W |
| Snaga udaraca – čekići | 15 J |
| Broj udaraca – čekići | 0 – 3600 ipm |
Proizvođač: Villager d.o.o. Slovenija
Zemlja porekla: Kina
Uvoznik i distributer: Agromarket doo
Dodatne informacije
| Brend | Villager |
|---|---|
| Jedinica mere | Kom |
| Zemlja porekla | Kina |















