ZUPČANIK KURBLE KINESKI SKUTER CPI/KE
650,00 RSD
SEMERING 17X28X7mm CONDOR
140,00 RSD
FUSE AKUMULATORSKA BUŠILICA VILLAGER VLP 52
7.799,00 RSD
Sve cene su sa PDV-om I Deklaracija se nalazi na proizvodu
Šifra proizvoda: 19163
Moto Dane šifra: 058187
Fuse akumulatorska bušilica VLP 5220
Napomena: uređaj se isporučuje bez punjača i baterije.
| Kategorija | Fuse bušilice/odvijači |
| Težina pakovanja | 1.73 kg |
| Brend | Villager |
| Tip elektromotora | Kolektorski |
| Tip baterije | Li-ion |
| Napon | 18 V |
| Obrtni moment | 40 Nm |
| Prihvat alata | Futer: 0.8 – 13 mm |
| Broj obrtaja – el./aku. uređaji | 0 – 450 rpm / 0 – 1600 rpm |
Dodaj još 6.000,00 RSD u korpu i dobijaš besplatnu poštarinu! - Važi samo za rezervne delove.
Za uređaje vas kontaktiramo nakon porudžbine radi dogovora o dostavi.
IMA NA STANJU
Cene su važeće isključivo za online kupovinu.
Opis
Tehnička specifikacija proizvoda
Proizvođač: Villager d.o.o. Slovenija
Zemlja porekla: Kina
Uvoznik i distributer: Agromarket doo
Dodatne informacije
| Brend | Villager |
|---|---|
| Jedinica mere | Kom |
| Zemlja porekla | Kina |
Povezani proizvodi …
FUSE BATERIJA 18V 2.0 VILLAGER
Na stanju
Akcija traje od: 04.02.2026 do 05.09.2026
FUSE BATERIJA 18V 4.0AH VILLAGER
Na stanju
Akcija traje od: 04.02.2026 do 04.09.2026


















