STARTER WP8P
1.500,00 RSD
ČEKIĆ ELEKTRIČNI 1500W VLN1506 VILLAGER
13.299,00 RSD
ELEKTRIČNA BUSILICA SA PODEŠAVANJEM OBRTNO
4.499,00 RSD
Sve cene su sa PDV-om I Deklaracija se nalazi na proizvodu
Šifra proizvoda: 16097
Moto Dane šifra: 041470
Električna bušilica sa podešavanjem obrtnog momenta VLN 240
Dodaj još 6.000,00 RSD u korpu i dobijaš besplatnu poštarinu! - Važi samo za rezervne delove.
Za uređaje vas kontaktiramo nakon porudžbine radi dogovora o dostavi.
IMA NA STANJU
Cene su važeće isključivo za online kupovinu.
Opis
Villager bušilice i zavijači su višenamenski alati dizajnirani za različite zanatske radove. Njihove stezne glave bez ključa su kompatibilne sa širokim spektrom burgija i odvijača sa okruglim i šestougaonim
glavama i ostalim dodacima.
| Karakteristika | Vrednost |
|---|---|
| Kategorija | Bušilice |
| Težina pakovanja | 1.43 kg |
| Brend | Villager |
| Tip elektromotora | Kolektorski |
| Obrtni moment | 12 Nm |
| Napon | 230 V ~ 50 Hz |
| Prihvat alata | Futer: 0.8 – 10 mm |
| Priključna snaga | 240 W |
| Broj obrtaja – el./aku. uređaji | 0 – 750 rpm |
| Kapacitet bušenja | drvo, čelik – 20 mm, 10 mm |
Tehnička specifikacija proizvoda
Proizvođač: Villager d.o.o. Slovenija
Zemlja porekla: Kina
Uvoznik i distributer: Agromarket doo
Dodatne informacije
| Brend | Villager |
|---|---|
| Jedinica mere | Kom |
| Zemlja porekla | Kina |
















