VIBRACIONA BUŠILICA VILLAGER VLP 205
5.199,00 RSD
VIBRACIONA BUŠILICA SA DVE BRZINE VILLAGER
7.399,00 RSD
VIBRACIONA BUŠILICA VILLAGER VLP 207
6.199,00 RSD
Sve cene su sa PDV-om I Deklaracija se nalazi na proizvodu
Šifra proizvoda: 17833
Moto Dane šifra: 071743
Vibraciona bušilica Villager VLP 207
Dodaj još 6.000,00 RSD u korpu i dobijaš besplatnu poštarinu! - Važi samo za rezervne delove.
Za uređaje vas kontaktiramo nakon porudžbine radi dogovora o dostavi.
IMA NA STANJU
Cene su važeće isključivo za online kupovinu.
Opis
Villager udarne bušilice imaju dva režima rada za bušenje i udarno bušenje te su pogodne za bušenje drveta, betona i čelika. Bilo da koristite brzu ili klasičnu steznu glavu, sve vibracione bušilice su opremljene sa meračem dubine i dodatnom ručicom za precizniji i lagodniji rad.
| Karakteristika | Vrednost |
|---|---|
| Kategorija | Bušilice |
| Težina pakovanja | 2.48 kg |
| Brend | Villager |
| Tip elektromotora | Kolektorski |
| Napon | 230 V ~ 50 Hz |
| Prihvat alata | Futer: 0.8 – 13 mm |
| Broj udaraca | 0 – 44800 ipm |
| Priključna snaga | 710 W |
| Broj obrtaja – el./aku. uređaji | 0 – 2900 rpm |
| Kapacitet bušenja | čelik, beton, drvo – 10 mm, 13 mm, 25 mm |
– Podesiv rukohvat
– Graničnik dubine
Tehnička specifikacija proizvoda
Proizvođač: Villager d.o.o. Slovenija
Zemlja porekla: Kina
Uvoznik i distributer: Agromarket doo
Dodatne informacije
| Brend | Villager |
|---|---|
| Jedinica mere | Kom |
| Zemlja porekla | Kina |
















