KAIŠ ZA TRANSMISIJU BOČNI V722
2.450,00 RSD
ZAŠTITNE NAOČARE VSG 14cm
600,00 RSD
ELEKTRIČNO RENDE VILLAGER VLN 1095
11.699,00 RSD
Sve cene su sa PDV-om I Deklaracija se nalazi na proizvodu
Šifra proizvoda: 17793
Moto Dane šifra: 055690
Električno rende Villager VLN 1095
Dodaj još 6.000,00 RSD u korpu i dobijaš besplatnu poštarinu! - Važi samo za rezervne delove.
Za uređaje vas kontaktiramo nakon porudžbine radi dogovora o dostavi.
IMA NA STANJU
Cene su važeće isključivo za online kupovinu.
Opis
Rende se koristi za ravnanje i glačanje drvene površine tako što prelazeći preko nje uklanja tanke slojeve sve dok se ne postigne željena debljina ili završna obrada. Ovo može pomoći da se ubrza proces pripreme dekorativnog projekta, mada se takođe često koristi da se prosto smanji debljina komada…
| Karakteristika | Vrednost |
|---|---|
| Kategorija | Rende |
| Težina pakovanja | 5.15 kg |
| Brend | Villager |
| Tip elektromotora | Kolektorski |
| Napon | 230 V ~ 50 Hz |
| Priključna snaga | 1000 W |
| Broj obrtaja – el./aku. uređaji | 16000 rpm |
| Podešavanje koraka | 0-3 mm |
| Dubina reza – električni alat | 18 mm |
| Širina radnog zahvata | 110 mm |
– Sakupljač prašine
– Ključ za montažu sečiva
– Paralelna vodilica
– Graničnik dubine
Tehnička specifikacija proizvoda
Proizvođač: Villager d.o.o. Slovenija
Zemlja porekla: Kina
Uvoznik i distributer: Agromarket doo
Dodatne informacije
| Brend | Villager |
|---|---|
| Jedinica mere | Kom |
| Zemlja porekla | Kina |
















