FUSE AKUMULATORSKA BRUSHLESS UDARNA BU[ILIC
13.999,00 RSD
KACIGA LS2 CROSS MX702 PIONEER II MAT C
18.190,00 RSD
ELEKTRIČNO RENDE VILLAGER VLN 1071 PRIME
5.199,00 RSD
Sve cene su sa PDV-om I Deklaracija se nalazi na proizvodu
Šifra proizvoda: 21812
Moto Dane šifra: 072811
Villager
Električno rende VLN 1071 Prime
Dodaj još 6.000,00 RSD u korpu i dobijaš besplatnu poštarinu! - Važi samo za rezervne delove.
Za uređaje vas kontaktiramo nakon porudžbine radi dogovora o dostavi.
IMA NA STANJU
Cene su važeće isključivo za online kupovinu.
Opis
| Kategorija | Rende |
| Težina pakovanja | 3.24 kg |
| Brend | Villager |
| Tip elektromotora | Kolektorski |
| Napon | 230 V ~ 50 Hz |
| Priključna snaga | 650 W |
| Broj obrtaja – el./aku. uređaji | 16800 rpm |
| Širina radnog zahvata | 82 mm |
| Podešavanje koraka | 0-2 mm |
Proizvođač: Villager d.o.o. Slovenija
Zemlja porekla: Kina
Uvoznik i distributer: Agromarket doo
Dodatne informacije
| Brend | Villager |
|---|---|
| Jedinica mere | Kom |
| Zemlja porekla | Kina |















