SET KARIKA KOSAČICE HS123A,139A,166A HUS
900,00 RSD
BICIKL CAPRIOLO OXYGEN 29 /21
27.199,00 RSD
ELEKTRIČNO STACIONARNO RENDE VILLAGER VSTP
59.999,00 RSD
Sve cene su sa PDV-om I Deklaracija se nalazi na proizvodu
Šifra proizvoda: 17082
Moto Dane šifra: 065773
Stacionarno rende – stoni abrihter sa dihtom Villager VSTP 1525
Dodaj još 6.000,00 RSD u korpu i dobijaš besplatnu poštarinu! - Važi samo za rezervne delove.
Za uređaje vas kontaktiramo nakon porudžbine radi dogovora o dostavi.
IMA NA STANJU
Cene su važeće isključivo za online kupovinu.
Opis
Villager vam nudi širok spektar stacionarnih mašina za različite vrste rezanja drveta i metala. Funkcije lasera i podešavanja ugla vam omogućavaju precizno sečenje.
| Karakteristika | Vrednost |
|---|---|
| Kategorija | Stacionarne mašine |
| Težina pakovanja | 32.83 kg |
| Brend | Villager |
| Tip elektromotora | Kolektorski |
| Napon | 230 V ~ 50 Hz |
| Priključna snaga | 1500 W |
| Broj obrtaja – el./aku. uređaji | 9000 rpm |
| Broj noževa | 2 |
| Abrihter – Dimenzije radnog stola | 920 x 263 mm |
| Diht – Dimenzije radnog stola | 270 x 303 mm |
| Maksimalna dubina reza kod ravnjanja | 2.5 mm |
| Maksimalna širina obrade | 254 mm |
| Maksimalna visina obrade | 120 mm |
| Rezni blok | 9000 min⁻¹ |
| Ugao naginjanja uzdužnog graničnika | 0°-45° |
| Uzdužni graničnik l x h | 635 x 127 mm |
Tehnička specifikacija proizvoda
Proizvođač: Villager d.o.o. Slovenija
Zemlja porekla: Kina
Uvoznik i distributer: Agromarket doo
Dodatne informacije
| Brend | Villager |
|---|---|
| Jedinica mere | Kom |
| Zemlja porekla | Kina |
















