KARIKA 40.5X2MM DS TOMOS
140,00 RSD
ELEKTRIČNO RENDE VILLAGER VLN 1071 PRIME
5.199,00 RSD
FUSE AKUMULATORSKA BRUSHLESS UDARNA BU[ILIC
13.999,00 RSD
Sve cene su sa PDV-om I Deklaracija se nalazi na proizvodu
Šifra proizvoda: 18572
Moto Dane šifra: 072616
Villager
Fuse akumulatorska brushless udarna bušilica VPL 812
Napomena: uređaj se isporučuje bez punjača i baterije.
Dodaj još 6.000,00 RSD u korpu i dobijaš besplatnu poštarinu! - Važi samo za rezervne delove.
Za uređaje vas kontaktiramo nakon porudžbine radi dogovora o dostavi.
IMA NA STANJU
Cene su važeće isključivo za online kupovinu.
Opis
| Kategorija | Fuse bušilice/odvijači |
| Težina pakovanja | 1.78 kg |
| Brend | Villager |
| Tip elektromotora | Indukcioni elektromotor |
| Obrtni moment | 80 Nm |
| Broj udaraca | 0 – 32000 ipm |
| Prihvat alata | Futer: 0.8 – 13 mm |
| Broj obrtaja – el./aku. uređaji | 0 – 550 rpm / 0 – 2000 rpm |
Proizvođač: Villager d.o.o. Slovenija
Zemlja porekla: Kina
Uvoznik i distributer: Agromarket doo
Dodatne informacije
| Brend | Villager |
|---|---|
| Jedinica mere | Kom |
| Zemlja porekla | Kina |
Možda će vam se svideti:
FUSE BATERIJA 18V 4.0AH VILLAGER
Na stanju
Akcija traje od: 04.02.2026 do 04.09.2026















