FUSE AKUMULATORSKI TRIMER VILLAGER BC3140
19.999,00 RSD Оригинална цена је била: 19.999,00 RSD.10.999,00 RSDТренутна цена је: 10.999,00 RSD.
Akcija traje od: 01.04.2026 do 30.09.2026
Šifra proizvoda: 22408
Moto Dane šifra: 088685
FUSE akumulatorski trimer Villager BC 3140
Napomena: Uređaj se isporučuje bez baterije i punjača
IMA NA STANJU
Akumulatorski trimer za travu namenjen održavanju travnjaka i ivica. Lagane je konstrukcije, sa ergonomskim rukohvatom i remenom za nošenje, što obezbeđuje udoban rad i dobru kontrolu.
Zahvaljujući režimima rada i efikasnoj reznoj glavi sa najlonskom niti, omogućava precizno košenje i u
gušćoj travi, uz nizak nivo buke i vibracija. Ugrađene sigurnosne funkcije i zaštite na bateriji doprinose
bezbednoj upotrebi i dužem veku trajanja uređaja
| Kategorija | Fuse trimeri |
| Težina pakovanja | 5.35 kg |
| Brend | Villager |
| Napon | 36 V |
| Broj obrtaja – el./aku. uređaji | 7500 rpm |
| Produžena garancija | 5 godina |
| Radni zahvat niti | 300 mm |
| Prečnik niti | 2 mm |
Vreme rada sa Fuse baterijom:
2Ah – 10 min
3Ah – 15 min
4Ah – 20 min
Vreme punjenja sa punjačem:
2.4A/1.5Ah – 45 min; 2.4A/2Ah – 60 min; 2.4A/3Ah – 90 min; 2.4A/4Ah – 120 min; 2.4A/6Ah – 180 min
4.5A/1.5Ah – 45 min; 4.5A/2Ah – 55 min; 4.5A/3Ah – 55 min; 4.5A/4Ah – 65 min; 4.5A/6Ah – 90 min
2×4.5A/1.5Ah – 45 min; 2×4.5A/2Ah – 55 min; 2×4.5A/3Ah – 55 min; 2×4.5A/4Ah – 65 min; 2×4.5A/6Ah – 90 min
Preporučeni punjači: 2.4A, 4.5A, 2×4.5A
Preporučene baterije: 4Ah i 6Ah
Proizvođač: Villager d.o.o. Slovenija
Zemlja porekla: Kina
Uvoznik i distributer: Agromarket doo
| Brend | Villager |
|---|---|
| Jedinica mere | Kom |
| Zemlja porekla | Kina |
Možda će vam se svideti:
FUSE BATERIJA 18V 2.0 VILLAGER
Na stanju
Akcija traje od: 04.02.2026 do 05.09.2026

















