ELEKTRONIKA H340.350.359
1.770,00 RSD
ULJE ZA VAZDUŠNE KOMPRESORE 600ML
550,00 RSD
POVRATNA TESTERA VILLAGER VLN 2620
8.699,00 RSD
Sve cene su sa PDV-om I Deklaracija se nalazi na proizvodu
Šifra proizvoda: 16054
Moto Dane šifra: 054235
Povratna testera Villager VLN 2620
Dodaj još 6.000,00 RSD u korpu i dobijaš besplatnu poštarinu! - Važi samo za rezervne delove.
Za uređaje vas kontaktiramo nakon porudžbine radi dogovora o dostavi.
IMA NA STANJU
Cene su važeće isključivo za online kupovinu.
Opis
Villager proizvodi uključuju širok izbor električnih testera koje su savršene za sečenje drveta, laminata, aluminijuma i plastike.
| Karakteristika | Vrednost |
|---|---|
| Kategorija | Povratne testere |
| Težina pakovanja | 3.87 kg |
| Brend | Villager |
| Tip elektromotora | Kolektorski |
| Napon | 230 V ~ 50 Hz |
| Priključna snaga | 1050 W |
| Broj obrtaja – el./aku. uređaji | 0 – 2500 rpm |
| Hod reznog alata | 28 mm |
| Kapacitet sečenja | 150 mm |
– List testere za drvo
– List testere za metal
Tehnička specifikacija proizvoda
Proizvođač: Villager d.o.o. Slovenija
Zemlja porekla: Kina
Uvoznik i distributer: Agromarket doo
Dodatne informacije
| Brend | Villager |
|---|---|
| Jedinica mere | Kom |
| Zemlja porekla | Kina |
















