VIBRACIONA BRUSILICA VILLAGER VLN 125
3.499,00 RSD
UBODNA TESTERA VILLAGER VLP 1117
7.799,00 RSD
ROTACIONA BRUSILICA VILLAGER VLN385
7.199,00 RSD
Sve cene su sa PDV-om I Deklaracija se nalazi na proizvodu
Šifra proizvoda: 17771
Moto Dane šifra: 055689
Električna vibraciona rotaciona brusilica Villager VLN 385
Dodaj još 6.000,00 RSD u korpu i dobijaš besplatnu poštarinu! - Važi samo za rezervne delove.
Za uređaje vas kontaktiramo nakon porudžbine radi dogovora o dostavi.
IMA NA STANJU
Cene su važeće isključivo za online kupovinu.
Opis
Villager električne brusilice dizajnirane su za izravnavanje i dobijanje savršeno ravnih površina. Predstavljaju osnovni alat u svakoj stolarskoj i farbarskoj radionici.
| Karakteristika | Vrednost |
|---|---|
| Kategorija | Rotacione brusilice |
| Težina pakovanja | 2.12 kg |
| Brend | Villager |
| Tip elektromotora | Kolektorski |
| Napon | 230 V ~ 50 Hz |
| Tip brusilice | Rotaciona |
| Radna površina | 150 mm |
| Priključna snaga | 380 W |
| Broj obrtaja – el./aku. uređaji | 6000 – 13000 rpm |
– Brusni papir
– Sakupljač prašine
– Regulator brzine
Tehnička specifikacija proizvoda
Proizvođač: Villager d.o.o. Slovenija
Zemlja porekla: Kina
Uvoznik i distributer: Agromarket doo
Dodatne informacije
| Brend | Villager |
|---|---|
| Jedinica mere | Kom |
| Zemlja porekla | Kina |
















