MOTORNA KOSAČICA VILLAGER ATLAS 3010 V
24.499,00 RSD
AKUMULATORSKA HEFTALICA VAT3520
10.999,00 RSD
FUSE AKUMULATORSKA BRUSOLICA VLN7120
4.799,00 RSD
Sve cene su sa PDV-om I Deklaracija se nalazi na proizvodu
Šifra proizvoda: 18488
Moto Dane šifra: 058979
Fuse akumulatorska vibraciona brusilica VLN 7120
Napomena: uređaj se isporučuje bez punjača i baterije.
| Kategorija | Fuse vibracione brusilice |
| Težina pakovanja | 1.27 kg |
| Brend | Villager |
| Tip elektromotora | Kolektorski |
| Tip baterije | Li-ion |
| Napon | 18 V |
| Tip brusilice | Vibraciona |
| Radna površina | 135 mm x 135 mm x 95 mm |
| Broj obrtaja – el./aku. uređaji | 11000 rpm |
Dodaj još 6.000,00 RSD u korpu i dobijaš besplatnu poštarinu! - Važi samo za rezervne delove.
Za uređaje vas kontaktiramo nakon porudžbine radi dogovora o dostavi.
IMA NA STANJU
Cene su važeće isključivo za online kupovinu.
Opis
Fuse VLN 7120 je lagana aku vibraciona brusilica. Malih dimenzija i težine naći će široku upotrebu u Vašem domu i radionici.
Tehnička specifikacija proizvoda
Proizvođač: Villager d.o.o. Slovenija
Zemlja porekla: Kina
Uvoznik i distributer: Agromarket doo
Dodatne informacije
| Brend | Villager |
|---|---|
| Jedinica mere | Kom |
| Zemlja porekla | Kina |
Povezani proizvodi …
FUSE BATERIJA 18V 2.0 VILLAGER
Na stanju
Akcija traje od: 04.02.2026 do 05.09.2026
FUSE BATERIJA 18V 4.0AH VILLAGER
Na stanju
Akcija traje od: 04.02.2026 do 04.09.2026
















