ROTACIONA BRUSILICA VILLAGER VLN385
7.199,00 RSD
PUNJAČ ZA AKUMULATOR SA MIKROPROCESOROM VCB
3.899,00 RSD
UBODNA TESTERA VILLAGER VLP 1117
7.799,00 RSD
Sve cene su sa PDV-om I Deklaracija se nalazi na proizvodu
Šifra proizvoda: 17773
Moto Dane šifra: 066392
Električna ubodna testera 710w Villager Premium VLP 1117
Dodaj još 6.000,00 RSD u korpu i dobijaš besplatnu poštarinu! - Važi samo za rezervne delove.
Za uređaje vas kontaktiramo nakon porudžbine radi dogovora o dostavi.
IMA NA STANJU
Cene su važeće isključivo za online kupovinu.
Opis
Villager proizvodi uključuju širok izbor električnih testera koje su savršene za sečenje drveta, laminata, aluminijuma i plastike.
| Karakteristika | Vrednost |
|---|---|
| Kategorija | Ubodne testere |
| Težina pakovanja | 2.93 kg |
| Brend | Villager |
| Tip elektromotora | Kolektorski |
| Napon | 230 V ~ 50 Hz |
| Priključna snaga | 710 W |
| Broj obrtaja – el./aku. uređaji | 1000 – 3100 rpm |
| Hod reznog alata | 23 mm |
| Kapacitet sečenja | čelik, drvo – 10 mm, 105 mm |
– Brzi prihvat alata
– Bez ključa podešavanje ugla
– Paralelna vodilica
– Priključna cev za usisivač
– Plastični klizač
Tehnička specifikacija proizvoda
Proizvođač: Villager d.o.o. Slovenija
Zemlja porekla: Kina
Uvoznik i distributer: Agromarket doo
Dodatne informacije
| Brend | Villager |
|---|---|
| Jedinica mere | Kom |
| Zemlja porekla | Kina |
















