TC-JS 18Li(1×2,5Ah) AKU. UBODNA TESTERA KI
14.699,00 RSD
Šifra proizvoda: 18227
Moto Dane šifra: 4321228
Baterijska ubodna testera EINHELL TC-JS 18 Li (1×2,5 Ah)
IMA NA STANJU
Einhell TC-JS 18 Li akumulatorska ubodna testera (1×2,5 Ah) ostavlja impresivan utisak svojim praktičnim svojstvima kao što su udar klatna i funkcija izduvavanja prašine. To omogućava profesionalno rezanje u uradi-sam projektima u radionici, domu i garaži. Ova ubodna testera je član Power X-Change porodice. Njen moto je jedna za sve: Baterija se može koristiti u svim uređajima ove sistemske porodice. Glatko kretanje omogućava precizne rezove. Udar klatna se može uključiti i omogućava precizne rezove za kraće vreme sa podjednakom visokom glatkoćom kretanja. Zahvaljujući držaču lista testere, različiti tipovi listova testere se mogu zameniti brzo i bez alata. Korisnik uvek ima najbolji pogled: Funkcija izduvavanja prašine pruža neophodnu vidljivost. Dubina rezanja drveta je 70 mm, plastike 10 mm, a čelika 8 mm. Kosi rezovi su mogući do maksimalno 45°. Plastični klizni umetak je ugrađen u ovu akumulatorsku ubodnu testeru za zaštitu osetljivih radnih komada. Opseg isporuke uključuje 3x list testere za drvo i 2x list testere za metal, kao i Power X-Change bateriju od 2,5 Ah uključujući punjač. Isporučuje se u praktičnom koferu E-Box Basic S35 za transport i odlaganje.
- Član Power X-Change porodice
- Impresivno glatko kretanje za precizne rezove
- Selektor Oscilacija u 2 stepena za brži rez
- Univerzalni držač lista testere bez alata
- Uključuje funkciju izduvavanja prašine za optimalnu vidljivost
- Integrisani plastični klizni element za osetljive radne komade
- Uključuje 3x list testere za drvo i 2x list testere za metal
- Uključuje punjač i Power-X-Change bateriju od 2,5 Ah
- Isporučuje se u praktičnom koferu E-Box Basic S35 za transport i odlaganje
Tehničke specifikacije
| Baterija | 18 V | 2500 mAh | Li-Ion |
| Vreme punjenja | 50min |
| Napajanje punjača baterija | 200-250 V | 50-60 Hz |
| No-load speed | 0 min^-1 – 2700 min^-1 |
| Visina udara | 20 mm |
| Dubina rezanja u drvetu | 70 mm |
| Dubina rezanja u plastici | 10 mm |
| Dubina rezanja u čeliku | 8 mm |
| Maks.nagib reza | 45 ° |
| Zamena reznog lista bez alata | yes |
| Broj baterija | 1 Pieces |
Proizvođač: Einhell Germany AG
Zemlja porekla: Kina
Uvoznik i distributer: Einhell Srbija, Vojvođanska 386, Surčin
| Brend | Einhell |
|---|---|
| Jedinica mere | Kom |
| Zemlja porekla | Kina |



















