UBODNA TESTERA VILLAGER VLN1155
4.799,00 RSD
Sve cene su sa PDV-om I Deklaracija se nalazi na proizvodu
Šifra proizvoda: 15249
Moto Dane šifra: 060192
Električna ubodna testera VIllager VLN 1155
Dodaj još 6.000,00 RSD u korpu i dobijaš besplatnu poštarinu! - Važi samo za rezervne delove.
Za uređaje vas kontaktiramo nakon porudžbine radi dogovora o dostavi.
IMA NA STANJU
Cene su važeće isključivo za online kupovinu.
Opis
Villager proizvodi uključuju širok izbor električnih testera koje su savršene za sečenje drveta, laminata, aluminijuma i plastike.
Karakteristike Dodaj u Poređenje | |
|---|---|
| Kategorija | Električne testere |
| Tip elektro-motora | Kolektorski elektromotor |
| Radni napon | 230 V ~ 50 Hz |
| Ulazna snaga | 550 W |
| Broj obrtaja u praznom hodu | 1000 – 3000 rpm |
| Tip testere | Ubodna |
| Hod reznog alata | 20 mm |
| Kapacitet sečenja metala | 6 mm |
| Kapacitet sečenja drveta | 65 mm |
| Masa | 2.5 kg |
- Brzi prihvat alata
- Paralelna vodila
- Prključna cev za usisivač
Tehnička specifikacija proizvoda
Proizvođač: Villager d.o.o. Slovenija
Zemlja porekla: Kina
Uvoznik i distributer: Agromarket doo
Dodatne informacije
| Brend | Villager |
|---|---|
| Jedinica mere | Kom |
| Zemlja porekla | Kina |
















