TC-JS 80/1 UBODNA TESTERA
5.599,00 RSD
Šifra proizvoda: 17384
Moto Dane šifra: 4321145
Električna ubodna testera EINHELL TC-JS 80/1
IMA NA STANJU
Einhell TC-JS 80/1 ubodna testera je idealan alat za obavljanje poslova rezanja u radionici, garaži i podrumu uradi-sam majstora. Ima motor velike snage od 550 W. Bilo da se radi o drvetu, plastici ili čak čeliku, ona se bez ikakvog napora nosi sa širokim izborom materijala. Rad klatna sa četiri podešavanja omogućava precizno i brzo sečenje. Na drvetu, ubodna testera se može koristiti za rezanje do dubine od 80 milimetara. Na plastici, dozvoljava dubinu rezanja do 20 milimetara, a na čeliku do 10 milimetara uz minimalan trud. Meka površina za držanje čini Einhell TC-JS 80/1 ubodnu testeru udobnom u ruci i prijatnom za rad. Ploča se može okretati i omogućava kose rezove do 45 stepeni. Odvod za prašinu održava radni prostor čistim. List testere se može brzo i lako promeniti bez ikakvih dodatnih alata.
- Laka promena lista testere bez ikakvih alata
- Elektronska kontrola brzine za idealnu brzinu prema materijalu rada
- Klatno sa 4 podešavanja za precizne i brze rezove
- Ploča se može okretati kako bi omogućila kose rezove do 45°
- Odvod za prašinu održava radni prostor čistim
- Velika meka površina za držanje za prijatan rad
Tehničke specifikacije
| Napajanje | 220-240 V | 50 Hz |
| Snaga | 550 W |
| Broj udara | 1000 min^-1 – 3000 min^-1 |
| Visina udara | 20 mm |
| Dubina rezanja u drvetu | 80 mm |
| Dubina rezanja u plastici | 20 mm |
| Dubina rezanja u čeliku | 10 mm |
| Maks.nagib reza | 45 ° |
Proizvođač: Einhell Germany AG
Zemlja porekla: Kina
Uvoznik i distributer: Einhell Srbija, Vojvođanska 386, Surčin
| Brend | Einhell |
|---|---|
| Jedinica mere | Kom |
| Zemlja porekla | Kina |

















