POVRATNA TESTERA VILLAGER VLN 2610
7.199,00 RSD
MOTORNI KULTIVATOR VILLAGER PRIME VTB842
67.999,00 RSD Оригинална цена је била: 67.999,00 RSD.49.999,00 RSDТренутна цена је: 49.999,00 RSD.
UBODNA TESTERA VILLAGER VLN 1140
3.599,00 RSD
Sve cene su sa PDV-om I Deklaracija se nalazi na proizvodu
Šifra proizvoda: 18094
Moto Dane šifra: 060191
Električna ubodna testera Villager VLN 1140
Dodaj još 6.000,00 RSD u korpu i dobijaš besplatnu poštarinu! - Važi samo za rezervne delove.
Za uređaje vas kontaktiramo nakon porudžbine radi dogovora o dostavi.
IMA NA STANJU
Cene su važeće isključivo za online kupovinu.
Opis
Villager proizvodi uključuju širok izbor električnih testera koje su savršene za sečenje drveta, laminata, aluminijuma i plastike.
| Karakteristika | Vrednost |
|---|---|
| Kategorija | Ubodne testere |
| Težina pakovanja | 1.91 kg |
| Brend | Villager |
| Tip elektromotora | Kolektorski |
| Napon | 230 V ~ 50 Hz |
| Priključna snaga | 400 W |
| Broj obrtaja – el./aku. uređaji | 3000 rpm |
| Hod reznog alata | 18 mm |
| Kapacitet sečenja | čelik, drvo – 6 mm, 55 mm |
– Paralelna vodilica
– Priključna cev za usisivač
Tehnička specifikacija proizvoda
Proizvođač: Villager d.o.o. Slovenija
Zemlja porekla: Kina
Uvoznik i distributer: Agromarket doo
Dodatne informacije
| Brend | Villager |
|---|---|
| Jedinica mere | Kom |
| Zemlja porekla | Kina |
















