TC-ID 720/1 E UDARNA BUŠILICA
4.199,00 RSD
Šifra proizvoda: 17572
Moto Dane šifra: 4259848
Električna udarna bušilica EINHELL TC-ID 720/1 E
IMA NA STANJU
Uz Einhell TC-ID 720/1 E bušilicu, uradi-sam majstori imaju pri ruci moćnog pomoćnika sa dve funkcije: za bušenje i udarno bušenje uz prilagođavanje svakom materijalu. Ova mašina sa funcijom udara je dovoljno snažna za bušenje bilo kog materijala. Elektronika za brzinu obezbeđuje da se ovaj alat može prilagoditi svakom materijalu i primeni, a funkcija odabira običnog ili udarnog bušenja omogućuje korisniku da se efikasno prilagodi svakoj radnoj situaciji. Mogućnost rotacije napred i nazad je idealna za bušenje i šrafljenje u tvrdom materijalu. Prekidač za zaključavanje za neprekidan rad osigurava prijatno i jednostavno rukovanje. Za prijatan rad, tu je velika ergonomska mekana površina za držanje. Dodatna ručka je rebrasta kako bi se sigurno pričvrstila na udarnu bušilicu. Robusna glava bušilice od 13 milimetara sa funkcijom brze promene drži željeni dodatak na mestu (veličina glave 1,5 do 13 mm). TC-ID 720/1 E udarna bušilica je takođe pogodna za postavljanje na postolje za bušenje sa osovinom od 43 mm. Metalni graničnik dubine bušenja se može prilagoditi svakoj dubini. Kapacitet bušenja je 30 milimetara u drvetu, 10 milimetara u metalu i 13 milimetara u betonu.
- 2 funkcije: bušenje/udarno bušenje za odgovarajući rad
- Glava bušilice od 13 mm sa funkcijom brze promene za laku zamenu alata
- Elektronika za brzinu za rad koji odgovara materijalu i primeni
- Velika ergonomska mekana drška za prijatan rad
- Dodatna ručka sa zaključavanjem okretanja
- Funkcija u oba smera sa bušenje i šrafljenje
- Prekidač za zaključavanje za neprekidan rad omogućava prijatno i lako rukovanje
- Spremna za upotrebu na postolju za bušenje sa osovinom od 43 mm
- Neograničeno podesiv graničnik dubine bušenja napravljen od čistog metala
Tehničke specifikacije
| Napajanje | 220-240 V | 50 Hz |
| Snaga | 720 W |
| Broj zupčanika | 1 |
| Brzina praznog hoda (prva brzina) | 0-2800 min^-1 |
| Brzina udara (prva brzina) | 44800 min^-1 |
| Glava bušilice | 1.5 mm – 13 mm |
| Kapacitet bušenja u drvetu | 30 mm |
| Kapacitet bušenja u metalu | 10 mm |
| Kapacitet bušenja u betonu | 13 mm |
Proizvođač: Einhell Germany AG
Zemlja porekla: Kina
Uvoznik i distributer: Einhell Srbija, Vojvođanska 386, Surčin
| Brend | Einhell |
|---|---|
| Jedinica mere | Kom |
| Zemlja porekla | Kina |

















