UGAONA BRUSILICA SA ODEŠAVANJEM BROJ OBRTAJ
7.199,00 RSD
VIBRACIONA BRUSILICA VILLAGER VLN 125
3.499,00 RSD
ELEKTRIČNI ČEKIĆ VILLAGER VLP
14.699,00 RSD
Sve cene su sa PDV-om I Deklaracija se nalazi na proizvodu
Šifra proizvoda: 17768
Moto Dane šifra: 066389
Čekić električni Villager VLP 311
Dodaj još 6.000,00 RSD u korpu i dobijaš besplatnu poštarinu! - Važi samo za rezervne delove.
Za uređaje vas kontaktiramo nakon porudžbine radi dogovora o dostavi.
IMA NA STANJU
Cene su važeće isključivo za online kupovinu.
Opis
Villager nudi veliki broj električnih čekića sa SDS plus, SDS max i HEX zateznim glavama za Vaš hobi, poluprofesionalno i profesionalno korišćenje za bušenje i štemovanje. Ovi alati su pouzdani i laki za korišćenje i kao takvi će pretvoriti teške poslove u zadovoljstvo.
| Karakteristika | Vrednost |
|---|---|
| Kategorija | Elektro-pneumatski čekići |
| Težina pakovanja | 6.48 kg |
| Brend | Villager |
| Tip elektromotora | Kolektorski |
| Prihvat alata – čekići | SDS PLUS |
| Napon | 230 V ~ 50 Hz |
| Priključna snaga | 1050 W |
| Broj obrtaja – el./aku. uređaji | 0 – 1100 rpm |
| Snaga udaraca – čekići | 4 J |
| Broj udaraca – čekići | 0 – 4600 ipm |
| Kapacitet bušenja – čekići | čelik, beton, drvo – 13 mm, 26 mm, 42 mm |
– Podesiv rukohvat
– Graničnik dubine
– Set burgija i dleta
– Kofer
Tehnička specifikacija proizvoda
Proizvođač: Villager d.o.o. Slovenija
Zemlja porekla: Kina
Uvoznik i distributer: Agromarket doo
Dodatne informacije
| Brend | Villager |
|---|---|
| Jedinica mere | Kom |
| Zemlja porekla | Kina |
















