MIKROPREKIDAČ TRAKT.KOSAČICE VT840 VILLAGER
1.790,00 RSD
MAČ THORP POH 16-58ER DOLMAR 111 115 H 359
1.860,00 RSD
FUSE AKUMULATORSKA BRUSHLESS UDARNA BUŠILIC
11.699,00 RSD
Sve cene su sa PDV-om I Deklaracija se nalazi na proizvodu
Šifra proizvoda: 21937
Moto Dane šifra: 085765
FUSE akumulatorska brushless udarna bušilica Villager VLP 5121
Napomena: Uređaj se isporučuje bez baterije i punjača
Dodaj još 6.000,00 RSD u korpu i dobijaš besplatnu poštarinu! - Važi samo za rezervne delove.
Za uređaje vas kontaktiramo nakon porudžbine radi dogovora o dostavi.
IMA NA STANJU
Cene su važeće isključivo za online kupovinu.
Opis
| Karakteristika | Vrednost |
|---|---|
| Kategorija | Fuse bušilice/odvijači |
| Težina pakovanja | 1.72 kg |
| Brend | Villager |
| Tip elektromotora | Indukcioni elektromotor |
| Napon | 18 V |
| Obrtni moment | 60 Nm |
| Broj udaraca | 0 – 6750 / 0 – 28500 ipm |
| Prihvat alata | 0.8 – 13 mm |
| Broj obrtaja – el./aku. uređaji | 0 – 1900 rpm / 0 – 450 rpm |
| Kapacitet futera | 13 mm |
| Broj brzina rada | 2 |
Vreme rada sa Fuse baterijom:
1.5Ah – 20 min
2Ah – 30 min
3Ah – 45 min
4Ah – 60 min
6Ah – 90 min
Preporučeni tipovi baterija: 2Ah, 3Ah, 4Ah
Proizvođač: Villager d.o.o. Slovenija
Zemlja porekla: Kina
Uvoznik i distributer: Agromarket doo
Dodatne informacije
| Brend | Villager |
|---|---|
| Jedinica mere | Kom |
| Zemlja porekla | Kina |















