OBRUČ 22 ZA BLWEL.BICIKL TESLA
2.300,00 RSD
KLIP KPL 50mm H372.371.CS2171
10.100,00 RSD
FUSE SET U KOFERU VLN 3220 + BATERIJA 2,0Ah
8.999,00 RSD
Sve cene su sa PDV-om I Deklaracija se nalazi na proizvodu
Šifra proizvoda: 21962
Moto Dane šifra: 085627
FUSE Set u koferu VLN 3220 + baterija 2.0Ah + punjac 2,4A + 74 nastavka
Dodaj još 6.000,00 RSD u korpu i dobijaš besplatnu poštarinu! - Važi samo za rezervne delove.
Za uređaje vas kontaktiramo nakon porudžbine radi dogovora o dostavi.
IMA NA STANJU
Cene su važeće isključivo za online kupovinu.
Opis
Sadržaj:
– Bušilica VLN 3220
– Baterija 2 Ah
– 2.4 A punjač
– Set sa 74 nastavaka
| Brend | Villager |
| Tip elektromotora | Kolektorski |
| Tip baterije | Li-ion |
| Napon | 18 V |
| Obrtni moment | 35 Nm |
| Prihvat alata | 0.8 – 10 mm |
| Broj obrtaja – el./aku. uređaji | 0 – 350 rpm / 0 – 1300 rpm |
| Kapacitet baterije – el./aku. uređaji | 2 Ah |
| Izlazna jačina punjača | 2.4 A |
Proizvođač: Villager d.o.o. Slovenija
Zemlja porekla: Kina
Uvoznik i distributer: Agromarket doo
Dodatne informacije
| Brend | Villager |
|---|---|
| Jedinica mere | Kom |
| Zemlja porekla | Kina |

















