AKUMULATORSKI TRIMER VILLAGER BC 2320
6.199,00 RSD
FIX AKUMULATORSKA BUŠILICA/ZAVIJAČ VILLAGE
6.299,00 RSD
FIX AKUMULATORSKA BUŠILICA/ZAVIJAČ VILLAGER
8.699,00 RSD
Sve cene su sa PDV-om I Deklaracija se nalazi na proizvodu
Šifra proizvoda: 17762
Moto Dane šifra: 066162
Fix akumulatorska bušilica/zavijač Villager VLN 3112-2BSC
Dodaj još 6.000,00 RSD u korpu i dobijaš besplatnu poštarinu! - Važi samo za rezervne delove.
Za uređaje vas kontaktiramo nakon porudžbine radi dogovora o dostavi.
IMA NA STANJU
Cene su važeće isključivo za online kupovinu.
Opis
VLN 3112 je kompaktna akumulatorska bušilica/zavijač početnog nivoa. Ugradjeno LED svetlo osvetljava radnu površinu, a oblikovani mekani držač pruža odličan komfor tokom duže upotrebe.
| Karakteristika | Vrednost |
|---|---|
| Kategorija | Akumulatorski uređaji |
| Težina pakovanja | 2.55 kg |
| Brend | Villager |
| Tip elektromotora | Kolektorski |
| Napon | 12 V |
| Obrtni moment | 22 Nm |
| Snaga punjača | 50 W |
| Tip baterije | Fix Li-ion |
| Broj obrtaja – el./aku. uređaji | I 0-400 min⁻¹ II 0-1500 min⁻¹ |
| Kapacitet baterije – el./aku. uređaji | 2 Ah |
| Kapacitet futera | 0.8 – 10 mm |
| Vreme trajanja (punjenja) baterije | 60 min. |
| Izlazna jačina punjača | 1.7 A |
| Kapacitet bušenja | drvo, čelik – 19 mm, 6 mm |
| Moment dotezanja | 21+1 |
– 2 × Baterija 12V 2Ah
– Punjač 1.7A
– Set nastavaka
– Kofer
Tehnička specifikacija proizvoda
Proizvođač: Villager d.o.o. Slovenija
Zemlja porekla: Kina
Uvoznik i distributer: Agromarket doo
Dodatne informacije
| Brend | Villager |
|---|---|
| Jedinica mere | Kom |
| Zemlja porekla | Kina |























